poland england germany
kwaszonki
 • Dlaczego

 • my

 • ?

 • 27 lat doświadczenia

  Posiadamy ogromne doświadczenie w produkcji kiszonek, ponieważ zajmujemy się uprawą, kiszeniem oraz konfekcjonowaniem kapusty i ogórków od 1993r. Nasze produkty to receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jesteśmy ponad 25 lat na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wymagania każdego klienta. Produkujemy wysokiej jakości produkty kwaszone z surowców pochodzących z własnych plantacji. Wysokie walory smakowe i jakościowe naszych produktów pozwoliły na osiągnięcie satysfakcjonującego nas poziomu produkcji. Nasz asortyment cieszy się wielką popularnością wśród ludzi w całej Polsce.

  Jakość i certyfikaty

  Nie stosujemy konserwantów oraz wszelkiego rodzaju sztucznych substancji smakowych. Stawiamy na naturalne wartości smakowe i odżywcze. Nasze produkty powstają w wyniku naturalnego procesu kiszenia, dzięki czemu zawdzieczają swój niepowtarzalny smak. Pomaga nam w tym wdrożony system jakości HACCP pozwalający na eliminacje jakichkolwiek zagrożeń. Ponadto nasz zakład konfekcjonowania jest pod stałą kontrolą SANEPID-u oraz posiadamy wymagane prawem certyfikaty i zezwolenia.

  Nowoczesne rozwiązania

  Nowoczesna baza produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1500m² oraz nowoczesne technologie pozwalają nam na produkcję w bezpiecznych oraz dostosowanych do kiszenia warunkach. Posiadamy własną chłodnię oraz linię pakującą nasz asortyment w opakowania, dzięki czemu w naszym gospodarstwie produkcją zajmujemy się od momentu wysiania nasion aż do fazy końcowej, czyli zapakowania gotowego produktu do woreczka lub wiaderka. Na każdym etapie wytwarzania maksymalizujemy swoje wysiłki w celu dbałości o jakość naszych produktów.

  Własny transport

  Posiadamy własną flotę samochodów dostawczych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć towar w dowolne miejsce wskazane przez klienta. Posiadamy zarówno samochody dostawcze o dopuszczalnej masie całkowitej 3.5 tony oraz samochody ciężarowe o dopusczalnej masie całkowitej 26 ton w związku z czym jesteśmy w stanie dostarczyć kazdą ilość zamówionych produktów w różnej formie opakowań zbiorczych. Większość naszych klientów otrzymuje dostawę towaru w ciągu 24 godzin od daty zamówienia, dzięki czemu dostarczany towar jest przygotowywany na bieżąco.